
Окуляри жіночі сонцезахисні ФОТОХРОМНІ ХАМЕЛЕОН Miu Miu з ПОЛЯРИЗАЦІЄЮ овальні стильні очки для літа сонячні
1 311 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9363 (модель 58)
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Окуляри жіночі сонцезахисні ФОТОХРОМНІ ХАМЕЛЕОН Miu Miu з ПОЛЯРИЗАЦІЄЮ овальні стильні очки для літа сонячні»
Окуляри жіночі сонцезахисні ФОТОХРОМНІ ХАМЕЛЕОН Miu Miu з ПОЛЯРИЗАЦІЄЮ овальні стильні очки для літа сонячні
Більше товарів в каталозі - переходіть 
Стильні окуляри гарної якості. Добре, захищають від сонця.
Ці окуляри краще від звичайних сонячних окулярів тим, що вони ФОТОХРОМНІ та мають поляризацію. Фотохромні, тобто автоматично затемнюються залежно від погодних умов і освітлення.Поляризація поглинає шкідливі промені ультрафіолету та інші гами променя. За яскравого сонячного світла добре захищають очі.
Характеристики:
~ Матеріал оправи: пластик
~ Матеріал лінз: полікарбонат
~ Тип моделі: унісекс
~ УФ-захист: UV400 (100% захист від UVA, UVB і UVC випромінювання)
Багато інших потрібних і корисних позицій зможеш знайти за посиланнями нижче. Додай до кошика й отримай замовлення однією посилкою. Разом вигідніше:)
Захист на екран і камеру https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393711-zaschitnye-stekla-dlya
Чохли https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393698-chehly-dlya-telefonov
Окуляри сонцезахисні та компютерні https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393141-ochki-solntsezaschitnye-kompyuternye
Наручний годинник https://kiwi-shop.com.ua/ua/g14616132-naruchnye-chasy
Гаманці та сумочки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393517-koshelki-sumochki
Кабели https://kiwi-shop.com.ua/ua/g14616135-aksessuary
Блоки живлення https://kiwi-shop.com.ua/ua/g26814496-bloki-pitaniya-zaryadki
Повер банки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g37384639-power-bank
Наушники https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23397297-naushniki-garnitura
Флешки та карти пам'яті https://kiwi-shop.com.ua/ua/g26815446-karty-pamyati-micro
Парасольки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g101557636-zontiki
Чекання Вашого замовлення:)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miu Miu |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Овальна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Скляні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Золотистий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Так |
| Оптичне покриття | Просвітлююче |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Загальна ширина | 144 мм |
| Довжина завушника | 143 мм |
| Міст | 15 мм |
| Призначення | |
| Тип призначення | Окуляри жіночі сонцезахисні ФОТОХРОМНІ ХАМЕЛЕОН Miu Miu з ПОЛЯРИЗАЦІЄЮ овальні стильні очки для літа сонячні |
- Ціна: 1 311 ₴











