НовинкаПодарунок
-50%

Жорсткий чорний футляр для окулярів на блискавці (16х8х6 см), чохол для окулярів на замочку чорний із карабіном
456 ₴
228 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9228
+380 (97) 555-02-14
viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 65 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Жорсткий чорний футляр для окулярів на блискавці (16х8х6 см), чохол для окулярів на замочку чорний із карабіном»
Жорсткий чорний футляр для окулярів на блискавці (16х8х6 см), чохол для окулярів на замочку чорний із карабіном
Чорний футляр для окулярів на блискавці
Характеристики:
- Тип — Горизонтальний

- Розмір — 16х8х6 см
- Ступінь жорсткості Середньої жорсткості
- Форма - Класична
- Спосіб зачиняння - Молния
- Малюнок на корпусі Да
Великий асортимент кольорів і моделей ви можете знайти на нашому сайті: www.kiwi-shop.com.ua
Відсилання: - новою поштою;
- кріплень
- у разі зустрічі в Чорновцях
Оплата: - накладка (у разі отримання)
- предоплата
Звертайтеся з будь-яких питань товару на телефон, вайбер, або пишіть. Відповідає оперативно!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray Ban |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь жорсткості | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Спосіб закривання | Блискавка |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 30 г |
| Тип | Горизонтальний |
| Форма | Класична |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Призначення | |
| Тип призначення | Жорсткий чорний футляр для окулярів на блискавці (16х8х6 см), чохол для окулярів на замочку чорний із карабіном |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228 ₴







