НовинкаПодарунок

Окуляри Ray Ban Wayfarer сонцезахисні сині з чорним обідком глянсові, окуляри від сонця рей бен унісекс
242 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9086
+380 (97) 555-02-14
viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 65 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри Ray Ban Wayfarer сонцезахисні сині з чорним обідком глянсові, окуляри від сонця рей бен унісекс»
Окуляри Ray Ban Wayfarer сонцезахисні сині з чорним обідком глянсові, окуляри від сонця рей бен унісекс
Стильні окуляри гарної якості. Добре, захищають від сонця, зручно сидять на обличчі та доповнюють ваш стиль.
Модель підходить як на чоловіче обличчя, так і на жіноче.
Характеристики:
Розмір: ширина лінз — 61 мм
міст (ширина) — 40 мм
висота лінз — 47 мм
довжина дужки — 135 мм
ширина оправи — 145 мм
~ Матеріал оправи: пластик
~ Матеріал лінз: полікарбонат
~ Тип моделі: унісекс
~ УФ-захист: UV400 (100% захист від UVA, UVB і UVC випромінювання)
Великий асортимент кольорів і моделей ви можете знайти на нашому сайті: www.kiwi-shop.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray Ban |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Синій |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 61 мм |
| Висота лінзи | 47 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 9 мм |
| Вага | 30 г |
| Призначення | |
| Тип призначення | Окуляри Ray Ban Wayfarer сонцезахисні сині з чорним обідком глянцеві, окуляри від сонця рей бен унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242 ₴










