
Окуляри Класичні сонцезахисні Ray ban Wayfarer polarized чорні з зеленою лінзою трендові стильні брендові 2025
964 ₴
482 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9341 (модель 2140)
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри Класичні сонцезахисні Ray ban Wayfarer polarized чорні з зеленою лінзою трендові стильні брендові 2025»
Окуляри Класичні сонцезахисні Ray ban Wayfarer polarized чорні з зеленою лінзою трендові стильні брендові 2025
Більше товарів в каталозі - переходіть 
Стильні окуляри гарної якості. Добре, захищають від сонця.
Ці окуляри краще від звичайних сонячних окулярів тим, що вони мають поляризацію. Поляризація поглинає шкідливі промені ультрафіолету та інші гами променя. За яскравого сонячного світла добре захищають очі. У фото до лотка додані фото перевірки окулярів на поляризацію. На картині не видно машину — а в окулярах видно. У звичайних окулярах машину не побачите.
Характеристики:
Розмір: ширина лінз — 54 мм
міст (ширина) — 13 мм
висота лінз — 45 мм
довжина дужки — 134 мм
ширина оправи — 141 мм
~ Матеріал оправи: пластик
~ Матеріал лінз: полікарбонат
~ Тип моделі: унісекс
~ УФ-захист: UV400 (100% захист від UVA, UVB і UVC випромінювання)
Багато інших потрібних і корисних позицій зможеш знайти за посиланнями нижче. Додай до кошика й отримай замовлення однією посилкою. Разом вигідніше:)
Захист на екран і камеру https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393711-zaschitnye-stekla-dlya
Чохли https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393698-chehly-dlya-telefonov
Окуляри сонцезахисні та компютерні https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393141-ochki-solntsezaschitnye-kompyuternye
Наручний годинник https://kiwi-shop.com.ua/ua/g14616132-naruchnye-chasy
Гаманці та сумочки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393517-koshelki-sumochki
Кабели https://kiwi-shop.com.ua/ua/g14616135-aksessuary
Блоки живлення https://kiwi-shop.com.ua/ua/g26814496-bloki-pitaniya-zaryadki
Повер банки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g37384639-power-bank
Наушники https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23397297-naushniki-garnitura
Флешки та карти пам'яті https://kiwi-shop.com.ua/ua/g26815446-karty-pamyati-micro
Парасольки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g101557636-zontiki
Чекання Вашого замовлення:)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray Ban |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Зелений |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Оптичне покриття | Просвітлююче |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Загальна ширина | 141 мм |
| Довжина завушника | 134 мм |
| Міст | 13 мм |
| Вага | 50 г |
| Призначення | |
| Тип призначення | Окуляри Класичні сонцезахисні Ray ban Wayfarer polarized чорні з зеленою лінзою трендові стильні брендові 2025 |
- Ціна: 482 ₴










