
Сонцезахисні окуляри Ray Ban ПОЛЯРИЗАЦІЯ коричневі чоловічі рейбан Ray-Ban Polaroid polarized з поляризацією
819 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9342 (модель 2140)
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Сонцезахисні окуляри Ray Ban ПОЛЯРИЗАЦІЯ коричневі чоловічі рейбан Ray-Ban Polaroid polarized з поляризацією»
Сонцезахисні окуляри Ray Ban ПОЛЯРИЗАЦІЯ коричневі чоловічі рейбан Ray-Ban Polaroid polarized з поляризацією
Більше вибору окулярів у каталозі 
Стильні окуляри гарної якості. Добре, захищають від сонця.
Ці окуляри краще від звичайних сонячних окулярів тим, що вони мають поляризацію. Поляризація поглинає шкідливі промені ультрафіолету та інші гами променя. За яскравого сонячного світла добре захищають очі. У фото до лотка додані фото перевірки окулярів на поляризацію. На картині не видно машину — а в окулярах видно. У звичайних окулярах машину не побачите.
Характеристики:
Розмір: ширина лінз — 61 мм
міст (ширина) — 40 мм
висота лінз — 47 мм
довжина дужки — 135 мм
ширина оправи — 145 мм
~ Матеріал оправи: пластик
~ Матеріал лінз: полікарбонат
~ Тип моделі: унісекс
~ УФ-захист: UV400 (100% захист від UVA, UVB і UVC випромінювання)
Також багато інших потрібних і корисних позицій зможеш знайти за посиланнями нижче. Додай до кошика й отримай замовлення однією посилкою.
Разом вигідніше:)
Захист на екран і камеру https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393711-zaschitnye-stekla-dlya
Чохли https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393698-chehly-dlya-telefonov
Окуляри сонцезахисні та компютерні https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393141-ochki-solntsezaschitnye-kompyuternye
Наручний годинник https://kiwi-shop.com.ua/ua/g14616132-naruchnye-chasy
Гаманці та сумочки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393517-koshelki-sumochki
Кабели https://kiwi-shop.com.ua/ua/g14616135-aksessuary
Блоки живлення https://kiwi-shop.com.ua/ua/g26814496-bloki-pitaniya-zaryadki
Повер банки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g37384639-power-bank
Наушники https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23397297-naushniki-garnitura
Флешки та карти пам'яті https://kiwi-shop.com.ua/ua/g26815446-karty-pamyati-micro
Парасольки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g101557636-zontiki
Чекання Вашого замовлення:)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray Ban |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Коричневий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 61 мм |
| Висота лінзи | 47 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Міст | 40 мм |
| Призначення | |
| Тип призначення | Сонцезахисні окуляри Ray Ban ПОЛЯРИЗАЦІЯ коричневі чоловічі рейбан Ray-Ban Polaroid polarized з поляризацією |
- Ціна: 819 ₴











