
Поляризаційні сонцезахисні окуляри Polaroid Ray Ban Wayfarer бронзові дзеркальні окуляри жовті рей бен
657 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9325
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Поляризаційні сонцезахисні окуляри Polaroid Ray Ban Wayfarer бронзові дзеркальні окуляри жовті рей бен»
Поляризаційні сонцезахисні окуляри Polaroid Ray Ban Wayfarer бронзові дзеркальні окуляри жовті рей бен
Великий асортимент кольорів і моделей ви можете знайти в каталозі 

Стильні окуляри гарної якості. Добре, захищають від сонця.
Ці окуляри краще від звичайних сонячних окулярів тим, що вони мають поляризацію. Поляризація поглинає шкідливі промені ультрафіолету та інші гами променя. За яскравого сонячного світла добре захищають очі. У фото до лотка додані фото перевірки окулярів на поляризацію. На картині не видно машину — а в окулярах видно. У звичайних окулярах машину не побачите.
Характеристики: Розмір: ширина лінз — 61 мм
міст (ширина) — 40 мм
висота лінз — 47 мм
довжина дужки — 135 мм
ширина оправи — 145 мм
~ Матеріал оправи: пластик
~ Матеріал лінз: полікарбонат
~ Тип моделі: унісекс
~ УФ-захист: UV400 (100% захист від UVA, UVB і UVC випромінювання)
На фото можете переконатися, що окуляри поляризаційні за тестом картинки. 
Є також багато інших потрібних і корисних позицій, що зможете знайти за посиланнями нижче. Додай до кошика й отримай замовлення однією посилкою. Разом вигідніше:)
Захист на екран і камеру https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393711-zaschitnye-stekla-dlya
Чохли https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393698-chehly-dlya-telefonov
Окуляри сонцезахисні та компютерні https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393141-ochki-solntsezaschitnye-kompyuternye
Наручний годинник https://kiwi-shop.com.ua/ua/g14616132-naruchnye-chasy
Гаманці та сумочки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393517-koshelki-sumochki
Кабели https://kiwi-shop.com.ua/ua/g14616135-aksessuary
Блоки живлення https://kiwi-shop.com.ua/ua/g26814496-bloki-pitaniya-zaryadki
Повер банки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g37384639-power-bank
Наушники https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23397297-naushniki-garnitura
Флешки та карти пам'яті https://kiwi-shop.com.ua/ua/g26815446-karty-pamyati-micro
Парасольки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g101557636-zontiki
Чекання Вашого замовлення:)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray Ban |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Рожевий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 2 |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Висота лінзи | 46 мм |
| Загальна ширина | 147 мм |
| Довжина завушника | 150 мм |
| Міст | 18 мм |
| Призначення | |
| Тип призначення | Поляризаційні сонцезахисні окуляри Polaroid Ray Ban Wayfarer бронзові дзеркальні окуляри жовті рей бен |
- Ціна: 657 ₴











