
Поляризаційні сонцезахисні окуляри (Polaroid) Ray Ban Wayfarer сині, polarized glasses окуляри сині дзеркальні
657 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9204
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Поляризаційні сонцезахисні окуляри (Polaroid) Ray Ban Wayfarer сині, polarized glasses окуляри сині дзеркальні»
Поляризаційні сонцезахисні окуляри (Polaroid) Ray Ban Wayfarer сині, polarized glasses окуляри сині дзеркальні
Великий асортимент кольорів і моделей ви можете знайти в каталозі www.kiwi-shop.com.ua
Стильні окуляри гарної якості. Добре, захищають від сонця.
Ці окуляри краще від звичайних сонячних окулярів тим, що вони мають поляризацію. Поляризація поглинає шкідливі промені ультрафіолету та інші гами променя. За яскравого сонячного світла добре захищають очі. У фото до лотка додані фото перевірки окулярів на поляризацію. На картині не видно машину — а в окулярах видно. У звичайних окулярах машину не побачите.
Характеристики: Розмір: ширина лінз — 61 мм
міст (ширина) — 9 мм
висота лінз — 47 мм
довжина дужки — 145 мм
ширина оправи — 145 мм
~ Матеріал оправи: пластик
~ Матеріал лінз: полікарбонат
~ Тип моделі: унісекс
~ УФ-захист: UV400 (100% захист від UVA, UVB і UVC випромінювання) Окуляри Ray-Ban Wayfarer
На фото можете переконатися, що окуляри поляризаційні за тестом картинки.


Також багато інших потрібних і корисних позицій зможеш знайти за посиланнями нижче. Додай до кошика й отримай замовлення однією посилкою. Разом вигідніше:)
Захист на екран і камеру https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393711-zaschitnye-stekla-dlya
Чохли https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393698-chehly-dlya-telefonov
Окуляри сонцезахисні та компютерні https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393141-ochki-solntsezaschitnye-kompyuternye
Наручний годинник https://kiwi-shop.com.ua/ua/g14616132-naruchnye-chasy
Гаманці та сумочки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393517-koshelki-sumochki
Кабели https://kiwi-shop.com.ua/ua/g14616135-aksessuary
Блоки живлення https://kiwi-shop.com.ua/ua/g26814496-bloki-pitaniya-zaryadki
Повер банки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g37384639-power-bank
Наушники https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23397297-naushniki-garnitura
Флешки та карти пам'яті https://kiwi-shop.com.ua/ua/g26815446-karty-pamyati-micro
Парасольки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g101557636-zontiki
Чекання Вашого замовлення:)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray Ban |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Синій |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 2 |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 61 мм |
| Висота лінзи | 47 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 30 мм |
| Вага | 50 г |
| Призначення | |
| Тип призначення | Поляризаційні сонцезахисні окуляри (Polaroid) Ray Ban Wayfarer сині, polarized glasses окуляри сині дзеркальні |
- Ціна: 657 ₴










