
Чоловічі сонцезахисні окуляри BMW ПАЛАРОІД, поляризовані сонячні окуляри BMW, Модні сонцезахисні окуляри 2023
977 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9239
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Чоловічі сонцезахисні окуляри BMW ПАЛАРОІД, поляризовані сонячні окуляри BMW, Модні сонцезахисні окуляри 2023»
Чоловічі сонцезахисні окуляри BMW ПАЛАРОІД, поляризовані сонячні окуляри BMW, Модні сонцезахисні окуляри 2023
Стильні окуляри гарної якості. Добре, захищають від сонця.
ФУТЛЯР НЕ ВХОДИТИ У КОМПЛЕКТ. Можете додатково замовити на сайті
https://kiwi-shop.com.ua/ 
Дуже стильні окуляри - в ТОПІ 2023. Надаійно захищають від сонця та надають гарного стилю вам.
Характеристики:
Розмір: ширина лінз - 51 мм
міст (ширина) - 25 мм
висота лінз – 50 мм
довжина дужки - 145 мм
ширина оправи — 145 мм
~ Матеріал оправи: пластик
~ Матеріал лінз: полікарбонат
~ Тип моделі: унісекс
~ УФ-захист: UV400 (100% захист від UVA, UVB та UVC випромінювання)
Великий асортимент кольорів та моделей ви можете знайти на нашому сайті: www.kiwi-shop.com.ua
Надсилання:
- - новою поштою;
- - укрпоштою
Оплата:
- - наложка (при отриманні)
- - передплата
- - пром оплата
Звертайтеся з будь-яких питань товару на мій телефон, вайбер, або пишіть. Відповідаю оперативно!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BMW |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 2 |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 51 мм |
| Висота лінзи | 50 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 25 мм |
| Призначення | |
| Тип призначення | Чоловічі сонцезахисні окуляри BMW ПАЛАРОІД, поляризовані сонячні окуляри BMW, Модні сонцезахисні окуляри 2023 |
- Ціна: 977 ₴




