Топ продажПодарунок

Сонцезахисні чоловічі окуляри Porsche DESIGN Polarized чорні, Модні антивідблискові окуляри порше паларойд
914 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9225
+380 (97) 555-02-14
viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 65 ₴, 53 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Сонцезахисні чоловічі окуляри Porsche DESIGN Polarized чорні, Модні антивідблискові окуляри порше паларойд»
Сонцезахисні чоловічі окуляри Porsche DESIGN Polarized чорні, Модні антивідблискові окуляри порше паларойд
ТВЕРДИЙ футляр не входить до комплекту!!
Сонцезахисні Чоловічі окуляри Porsche DESIGN Polarized Модні антивідблискові Захист від уф UV400
Лінза Polarized 
рівень захисту від ультрафіолету uv400
Розмір: 14 см довжина,
висота 4.4 см,
завушник 14,5 см
Комплектація:
-Окуляри
-Чохол мішечок
-Також у комплекті мікрофіброва серветка для догляду за окулярами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Porshe |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Скляні |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Оптичне покриття | Зміцнюючі |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Висота лінзи | 44 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 10 мм |
| Призначення | |
| Тип призначення | Сонцезахисні чоловічі окуляри Porsche DESIGN Polarized чорні, Модні антивідблискові окуляри порше паларойд |
Інформація для замовлення
- Ціна: 914 ₴





