
Окуляри Ray Ban Wayfarer поляризовані у матовій оправі 2023, Сонцезахисні окуляри Полароїд Ray Ban 2140
876 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9023 (модель 2140)
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Окуляри Ray Ban Wayfarer поляризовані у матовій оправі 2023, Сонцезахисні окуляри Полароїд Ray Ban 2140»
Окуляри Ray Ban Wayfarer поляризовані у матовій оправі 2023, Сонцезахисні окуляри Полароїд Ray Ban 2140
Сонцезахисні окуляри Полароїд Ray Ban 2140 Wayfarer чорний матовий
Розміри:
Відстань між вушками — 13,7 см
Ширина лінзи з оправою — 5,3 см
Висота лінзи з оправою — 4,8 см
Шанувані клієнти! Оформляйте замовлення через кошик! Закази в телефонному режимі на окуляри не приймають! Завдяки за розуміння!
Під час відбиття від поверхонь, наприклад, від води або дорожнього покриття світло має горизонтальну поляризацію.
Це означає, що світловий промінь під час зустрічі з будь-якою перешкодою, замість розсіювання в різних напрямках і далі рухається в горизонтальній площині.
Саме ця дія і створює дратівливу, а часто і вельми шкідливу для очей світлове випромінювання або простіша — відблиски.
Лінзи з поляризацією у своїй структурі містять спеціальні фільтри, що блокують інтенсивне світло та прибирають відблиски.
Уже понад 5 десятків років Ray Ban Wayfarer є на світовому ринку. Цей твір уже відомий як класика прогресивного дизайну й одна з найбільш довговічних ікон 20-го століття у світі моди.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray Ban |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Оптичне покриття | Зміцнюючі |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 2 |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Висота лінзи | 47 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 32 мм |
| Вага | 50 г |
| Призначення | |
| Тип призначення | Окуляри Ray Ban Wayfarer поляризовані у матовій оправі 2023, Сонцезахисні окуляри Полароїд Ray Ban 2140 |
- Ціна: 876 ₴











