
Сонцезахисні окуляри Ray Ban з поляризацією і дерев'яними дужками, окуляри коричневі з флекс- дужками
500 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9118
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сонцезахисні окуляри Ray Ban з поляризацією і дерев'яними дужками, окуляри коричневі з флекс- дужками»
Сонцезахисні окуляри Ray Ban з поляризацією і дерев'яними дужками, окуляри коричневі з флекс- дужками
Більше окулярів можете подивитися в каталозі 
Флекс — це спеціальний шарнір в окулярах, що являє собою пружину та кріпить дужки до рамки оправи.
Придумали його для збільшення терміну експлуатації конструкції та для більшого комфорту під час носіння окулярів. Переваги флексового механізму: дає змогу підлаштувати кріплення під конкретну людину; практично виключає появу здатних давляти відчуття за вухами; допомагає уникнути перекосу дужок. Практичність і зручність застосування пружинного механізму пов'язані з можливістю розкривати завушники під кутом до 160°. Дужки окулярів із флексами рухаються практично без обмежень, унаслідок чого конструкція рідше зазнає зламання. Комплектувальна захована в виступній частині, яка розміщена в місці з'єднання з оправою. Зроблено це для безпеки та збільшення зносостійкості.
Ці окуляри краще від звичайних сонячних окулярів тим, що вони мають поляризацію. Поляризація поглинає шкідливі промені
ультрафіолету та інші гами променя. За яскравого сонячного світла добре захищають очі. У фото до лотка додані фото перевірки окулярів на поляризацію. На картині не видно машину — а в окулярах видно. У звичайних окулярах машину не побачите.
ФОТО ПРИВЕРКИ ПОЛЯРИЦАЦІЇ НА ІННИЙ МОДЕЛІ ПОКАЗНО.
Характеристики:
Розмір: ширина лінз — 50 мм
міст (ширина) — 20 мм
висота лінз — 59 мм
довжина дужки — 145 мм
ширина оправи — 143 мм
~ Матеріал оправи: пластик
~ Матеріал лінз: полікарбонат
~ Тип моделі: унісекс
~ УФ-захист: UV400 (100% захист від UVA, UVB і UVC випромінювання)
Великий асортимент кольорів і моделей ви можете знайти на нашому сайті:
www.kiwi-shop.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray Ban |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Коричневий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 2 |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 59 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 143 мм |
| Міст | 20 мм |
| Призначення | |
| Тип призначення | Сонцезахисні окуляри Ray Ban з поляризацією та дерев'яними дужками, окуляри коричневі з флекс дужками |
- Ціна: 500 ₴










