
Сонцезахисні окуляри з поляризацією (polaroid) Ray Ban Wayfarer, окуляри від сонця ray ban polarized — чорні
867 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9023 (модель 2140)
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сонцезахисні окуляри з поляризацією (polaroid) Ray Ban Wayfarer, окуляри від сонця ray ban polarized — чорні»
Сонцезахисні окуляри з поляризацією (polaroid) Ray Ban Wayfarer, окуляри від сонця ray ban polarized — чорні
Сонцезахисні окуляри Ray-Ban Wayfarer з поляризацією — матова оправа 
Стильні окуляри гарної якості. Добре, захищають від сонця.
Ці окуляри краще від звичайних сонячних окулярів тим, що вони мають поляризацію. Поляризація поглинає шкідливі промені ультрафіолету та інші гами променя. За яскравого сонячного світла добре захищають очі. У фото до лотка додані фото перевірки окулярів на поляризацію. На картині не видно машину — а в окулярах видно. У звичайних окулярах машину не побачите.
Характеристики:
Розмір: ширина лінз — 61 мм
міст (ширина) — 40 мм
висота лінз — 47 мм
довжина дужки — 145 мм
ширина оправи — 145 мм
~ Матеріал оправи: пластик
~ Матеріал лінз: полікарбонат
~ Тип моделі: унісекс
~ УФ-захист: UV400 (100% захист від UVA, UVB і UVC випромінювання)
Великий асортимент кольорів і моделей ви можете знайти на нашому сайті: www.kiwi-shop.com.ua
Відсилання: - новою поштою;
- кріплень
- у разі зустрічі в Чорновцях
Оплата: - накладка (у разі отримання)
- предоплата
Звертайтеся з будь-яких питань товару на телефон, вайбер, або пишіть. Відповідає оперативно!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray-Ran |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Пластикові |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 61 мм |
| Висота лінзи | 47 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 40 мм |
| Призначення | |
| Тип призначення | Сонцезахисні окуляри з поляризацією (polaroid) Ray Ban Wayfarer, окуляри від сонця ray ban polarized - чорні |
- Ціна: 867 ₴










