
Сонцезахисні окуляри з поляризацією Ray Ban Wayfarer — матова оправа
852 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9023 (модель 2140)
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сонцезахисні окуляри з поляризацією Ray Ban Wayfarer — матова оправа»
Сонцезахисні окуляри з поляризацією Ray Ban Wayfarer — матова оправа
Сонцезахисні окуляри Ray-Ban Wayfarer з поляризацією — матова оправа
Стильні окуляри гарної якості. Добре, захищають від сонця.
Ці окуляри краще від звичайних сонячних окулярів тим, що вони мають поляризацію. Поляризація поглинає шкідливі промені ультрафіолету та інші гами променя. За яскравого сонячного світла добре захищають очі. У фото до лотка додані фото перевірки окулярів на поляризацію. На картині не видно машину — а в окулярах видно. У звичайних окулярах машину не побачите.
Характеристики:
Розмір: ширина лінз — 61 мм
міст (ширина) — 40 мм
висота лінз — 47 мм
довжина дужки — 135 мм
ширина оправи — 145 мм
~ Матеріал оправи: пластик
~ Матеріал лінз: полікарбонат
~ Тип моделі: унісекс
~ УФ-захист: UV400 (100% захист від UVA, UVB і UVC випромінювання)
Великий асортимент кольорів і моделей ви можете знайти на нашому сайті: www.kiwi-shop.com.ua
Відсилання: - новою поштою;
- кріплень
- у разі зустрічі в Чорновцях
Оплата: - накладка (у разі отримання)
- предоплата
Звертайтеся з будь-яких питань товару на телефон, вайбер, або пишіть. Відповідає оперативно!
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Складна оправа | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Висота лінзи | 47 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 32 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Призначення | Сонцезахисні окуляри з поляризацією Ray Ban Wayfarer - матова оправа |
- Ціна: 852 ₴










