
Поляризаційні фотохромні окуляри ХАМЕЛЕОН прямокутні вузькі для зору для водіння для автомобілістів Кращі очки
920 ₴
460 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9361 (модель 010)
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Поляризаційні фотохромні окуляри ХАМЕЛЕОН прямокутні вузькі для зору для водіння для автомобілістів Кращі очки»
Поляризаційні фотохромні окуляри ХАМЕЛЕОН прямокутні вузькі для зору для водіння для автомобілістів Кращі очки
Більше товарів в каталозі - переходіть 
Особливості:
- Поляризовані антивідблискові лінзи ефективно захищають від яскравого світла та відблисків і покращують контрастність і видимість в умовах поганого
освітлення під час нічного водіння. - Фотохромні, тобто автоматично затемнюються залежно від погодних умов і освітлення.
- Ультралегкі — ця безправна модель окулярів важить усього приблизно 12 г, що є в кілька разів легшим за звичайні окуари — істотна перевага особливо для тих, хто проводить у окулярах тривалий час
- UV400 — мають ступінь захисту від сонця uv 400
- Унісекс — чоловічі, жіночі
- Підходять як для водіїв автомашини, мото мотоцикла, так і для риболовлі, полювання, зди на велосипеді та інших різновидів активності
Характеристики:
Розмір: ширина лінз — 63 мм
міст (ширина) — 30 мм
висота лінз — 38 мм
довжина дужки — 130 мм
ширина оправи — 147 мм
~ Матеріал оправи: метал
~ Матеріал лінз: скло фотохромне
~ Тип моделі: унісекс
~ УФ-захист: UV400 (100% захист від UVA, UVB і UVC випромінювання)
Багато інших потрібних і корисних позицій зможеш знайти за посиланнями нижче. Додай до кошика й отримай замовлення однією посилкою. Разом вигідніше:) 
Захист на екран і камеру https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393711-zaschitnye-stekla-dlya
Чохли https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393698-chehly-dlya-telefonov
Окуляри сонцезахисні та компютерні https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393141-ochki-solntsezaschitnye-kompyuternye
Наручний годинник https://kiwi-shop.com.ua/ua/g14616132-naruchnye-chasy
Гаманці та сумочки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393517-koshelki-sumochki
Кабели https://kiwi-shop.com.ua/ua/g14616135-aksessuary
Блоки живлення https://kiwi-shop.com.ua/ua/g26814496-bloki-pitaniya-zaryadki
Повер банки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g37384639-power-bank
Наушники https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23397297-naushniki-garnitura
Флешки та карти пам'яті https://kiwi-shop.com.ua/ua/g26815446-karty-pamyati-micro
Парасольки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g101557636-zontiki
Чекання Вашого замовлення:)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chameleon |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Так |
| Оптичне покриття | Просвітлююче |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Тип | Окуляри |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 63 мм |
| Висота лінзи | 38 мм |
| Загальна ширина | 147 мм |
| Довжина завушника | 130 мм |
| Міст | 30 мм |
| Призначення | |
| Тип призначення | Поляризаційні фотохромні окуляри ХАМЕЛЕОН прямокутні вузькі для зору для водіння для автомобілістів Кращі очки |
- Ціна: 460 ₴






