
Комп'ютерні окуляри прямокутні прозорі лінза Blue blocker унісекс Окуляри для комп'ютера СКЛО трендові авіатор
839 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9415 (модель 2560)
Получите эти позиции бесплатно при покупке «Комп'ютерні окуляри прямокутні прозорі лінза Blue blocker унісекс Окуляри для комп'ютера СКЛО трендові авіатор»
Комп'ютерні окуляри прямокутні прозорі лінза Blue blocker унісекс Окуляри для комп'ютера СКЛО трендові авіатор
Окуляри для комп'ютера Blue Blocker імідж, Захисні окуляри для ТБ ПК телефонів планшетів комп'ютерні

Проводите багато часу за комп'ютером або смартфоном? Блакитне світіння дисплея впливає на можливість фокусуватися на об'єктах, знижує зір і викликає втому.
Захист від ультрафіолетових і інфрачервоних променів від моніторів комп'ютера, ноутбуків, телевізорів і будь-яких інших екранів - головна функція окулярів Blue Blocker Anti-blue Glasses . 7-шарове покриття антивідблиску на лінзах захищає від спазмів, що запобігає підвищення внутрішньоочного тиску і перевантаження очних м'язів.
Особливістю покриття окулярів Blue Blocker Anti-blue Glasses є функція зміни колірного тону навколишнього середовища на більш м'який для сприйняття оком. Після використання окулярів протягом робочого дня ваші очі будуть на 50% більше відпочилі і розслаблені.
ФЛЕКС дужки є - спеціальний шарнір в окулярах, що є пружинним механізмом. Вигадали його з метою збільшення терміну служби конструкції і для більшого комфорту під час носіння окулярів.
Комплектація:
1. Окуляри Blue Blocker 
2. Серветка для протирання
3. Мішечок-чохол м'який
Справа звичайна лінза
Зліва окуляри Blue Blocker які світлопоглинають шкідливі промені. Справа звичайна лінза
Много других нужных и полезных позиций сможешь найти по ссылкам ниже. Добавляй в корзину и получай заказ одной посылкой. Вместе выгоднее :)
Защита на экран и камеру https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393711-zaschitnye-stekla-dlya 
Чехлы https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393698-chehly-dlya-telefonov
Очки солнцезащитные и компютерные https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393141-ochki-solntsezaschitnye-kompyuternye
Наручные часы https://kiwi-shop.com.ua/ua/g14616132-naruchnye-chasy
Кошельки и сумочки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393517-koshelki-sumochki
Кабели https://kiwi-shop.com.ua/ua/g14616135-aksessuary
Блоки живлення https://kiwi-shop.com.ua/ua/g26814496-bloki-pitaniya-zaryadki
Повер банки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g37384639-power-bank
Наушники https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23397297-naushniki-garnitura
Флешки и карты памяти https://kiwi-shop.com.ua/ua/g26815446-karty-pamyati-micro
Зонтики https://kiwi-shop.com.ua/ua/g101557636-zontiki
Ожидаем Вашего заказа :)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cardeo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Очки для компьютера |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Металл |
| Тип линз по материалу | Минеральные |
| Тип оправы | Ободковые |
| Форма | Авиатор |
| Цвет | Черный |
| Оптическое покрытие | Антибликовое |
| Цветность линз | Бесцветные линзы |
| Крепление | Винтовое |
| Складная оправа | Да |
| Общая ширина | 145 мм |
| Ширина линзы | 60 мм |
| Высота линзы | 47 мм |
| Мост | 17 мм |
| Длина заушника | 150 мм |
| Назначение | |
| Тип назначения | Комп'ютерні окуляри прямокутні прозорі лінза Blue blocker унісекс Окуляри для комп'ютера СКЛО трендові авіатор |
- Цена: 839 ₴











