
Мережевий швидкозарядний пристрій 18W із кабелем Micro USB HOCO C72Q Мікро юсб Зарядка для телефону QC 3.0
637 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3757
Мережевий швидкозарядний пристрій 18W із кабелем Micro USB HOCO C72Q Мікро юсб Зарядка для телефону QC 3.0
Больше зарядок смотрите в каталоге 
Зазвичай разом з телефоном або іншим гаджетом, акумулятор якого заповнює рівень енергії за допомогою спеціального пристрою, присутній зарядний блок. Але, як і будь-який інший
девайс, блок живлення може зламатися і вам знадобиться заміна. зарядний пристрій Hoco C72Q 18w QC3.0 home charger + micro USB сable – це мережевий адаптер для телефона, для планшета, для переносних і портативних пристроїв. Модель забезпечить потрібну потужність і силу струму, допоможе якомога довше зберегти працездатність вбудованої батареї і заповнення заряду за мінімальний термін. У окремих ситуаціях його можна використовувати і для інших гаджетів, основне – враховуйте сумісність портів і потужність енергії.
1. Материал: ABS + огнеупорный PC.
2. Размер: 82*42*26мм. Вес: 33г. Вес набора с кабелем: 64г.
3. Выход: 18W (для QC/FCP).
4. Поддержка для QC3.0/QC2.0, для FCP, для AFC и других протоколов быстрой зарядки.
5. EU штекер.
6. Набор с зарядным кабелем 1м.
Много других нужных и полезных позиций сможешь найти по ссылкам ниже. Добавляй в корзину и получай заказ одной посылкой. Вместе выгоднее :)
Защита на экран и камеру https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393711-zaschitnye-stekla-dlya
Чехлы https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393698-chehly-dlya-telefonov
Очки солнцезащитные и компютерные https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393141-ochki-solntsezaschitnye-kompyuternye
Наручные часы https://kiwi-shop.com.ua/ua/g14616132-naruchnye-chasy
Кошельки и сумочки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393517-koshelki-sumochki
Кабели https://kiwi-shop.com.ua/ua/g14616135-aksessuary
Блоки живлення https://kiwi-shop.com.ua/ua/g26814496-bloki-pitaniya-zaryadki
Повер банки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g37384639-power-bank
Наушники https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23397297-naushniki-garnitura
Флешки и карты памяти https://kiwi-shop.com.ua/ua/g26815446-karty-pamyati-micro
Зонтики https://kiwi-shop.com.ua/ua/g101557636-zontiki
Ожидаем Вашего заказа :)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для телефона |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | micro-USB |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Выходная мощность | 18 Вт |
| Мощность | 18 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Длина | 1000 мм |
| Быстрая зарядка | Да |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Назначение | |
| Тип назначения | Мережевий швидкозарядний пристрій 18W із кабелем Micro USB HOCO C72Q Мікро юсб Зарядка для телефону QC 3.0 |
- Цена: 637 ₴







