
Окуляри для комп'ютера Blue Blocker ПРЯМОКУТНІ, Захисні окуляри нульовки компютерні прямокутні ФЛЕКС дужки
863 ₴
432 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: д 9266 (модель 6027)
Получите эти позиции бесплатно при покупке «Окуляри для комп'ютера Blue Blocker ПРЯМОКУТНІ, Захисні окуляри нульовки компютерні прямокутні ФЛЕКС дужки»
Окуляри для комп'ютера Blue Blocker ПРЯМОКУТНІ, Захисні окуляри нульовки компютерні прямокутні ФЛЕКС дужки
При замовленні напишіть в коментарі який номер окулярів вибрали!!!
Проводите багато часу за комп'ютером або смартфоном? Блакитне світіння дисплея впливає на можливість фокусуватися на об'єктах, знижує зір і викликає втому.
Захист від ультрафіолетових і інфрачервоних променів від моніторів комп'ютера, ноутбуків, телевізорів і будь-яких інших екранів - головна функція окулярів Blue Blocker Anti-blue Glasses . 7-шарове покриття антивідблиску на лінзах захищає від спазмів, що запобігає підвищення внутрішньоочного тиску і перевантаження очних м'язів.
Особливістю покриття окулярів Blue Blocker Anti-blue Glasses є функція зміни колірного тону навколишнього середовища на більш м'який для сприйняття оком. Після використання окулярів протягом робочого дня ваші очі будуть на 50% більше відпочилі і розслаблені.
фЛЕКС ДУЖКИ є. Це спеціальний шарнір в окулярах, що є пружинним механізмом. Вигадали його з метою збільшення терміну служби конструкції і для більшого комфорту під час носіння окулярів.
Комплектація:
1. Окуляри Blue Blocker
2. Серветка для протирання
3. Мішечок-чохол м'який
Много других нужных и полезных позиций сможешь найти по ссылкам ниже. Добавляй в корзину и получай заказ одной посылкой. Вместе выгоднее :)
Защита на экран и камеру https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393711-zaschitnye-stekla-dlya
Чехлы https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393698-chehly-dlya-telefonov
Очки солнцезащитные и компютерные https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393141-ochki-solntsezaschitnye-kompyuternye
Наручные часы https://kiwi-shop.com.ua/ua/g14616132-naruchnye-chasy
Кошельки и сумочки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23393517-koshelki-sumochki
Кабели https://kiwi-shop.com.ua/ua/g14616135-aksessuary
Блоки живлення https://kiwi-shop.com.ua/ua/g26814496-bloki-pitaniya-zaryadki
Повер банки https://kiwi-shop.com.ua/ua/g37384639-power-bank
Наушники https://kiwi-shop.com.ua/ua/g23397297-naushniki-garnitura
Флешки и карты памяти https://kiwi-shop.com.ua/ua/g26815446-karty-pamyati-micro
Зонтики https://kiwi-shop.com.ua/ua/g101557636-zontiki
Ожидаем Вашего заказа :)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cardeo |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Тип линз по материалу | Минеральные |
| Тип оправы | Ободковые |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Пластик |
| Крепление | Винтовое |
| Общая ширина | 141 мм |
| Ширина линзы | 50 мм |
| Высота линзы | 40 мм |
| Мост | 19 мм |
| Длина заушника | 143 мм |
| Назначение | |
| Тип назначения | Окуляри для комп'ютера Blue Blocker ПРЯМОКУТНІ, Захисні окуляри нульовки компютерні прямокутні ФЛЕКС дужки |
- Цена: 432 ₴







