
Солнцезащитные очки Wayfarer черные ПОЛЯРИЗАЦИОННЫЕ, Сонцезахисні окуляри палароід бренд чоловічі
977 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: д 9238 (9336)
Получите эти позиции бесплатно при покупке «Солнцезащитные очки Wayfarer черные ПОЛЯРИЗАЦИОННЫЕ, Сонцезахисні окуляри палароід бренд чоловічі»
Солнцезащитные очки Wayfarer черные ПОЛЯРИЗАЦИОННЫЕ, Сонцезахисні окуляри палароід бренд чоловічі
Стильні окуляри гарної якості. Добре, захищають від сонця.
ФУТЛЯР НЕ ВХОДИТЬ В КОМПЛЕКТ. Можете додатково замовити на сайті
https://kiwi-shop.com.ua/ 
Дуже стильні окуляри - в ТОПІ 2023. Надаійно захищають від сонця та надають гарного стилю вам.
Характеристики:
Розмір: ширина лінз - 51 мм
міст (ширина) - 25 мм
висота лінз – 50 мм
довжина дужки - 145 мм
ширина оправи - 145 мм
~ Матеріал оправи: пластик
~ Матеріал лінз: полікарбонат
~ Тип моделі: унісекс
~ УФ-захист: UV400 (100% захист від UVA, UVB та UVC випромінювання)
Великий асортимент кольорів та моделей ви можете знайти на нашому сайті: www.kiwi-shop.com.ua
Надсилання:
- - новою поштою;
- - укрпоштою
Оплата:
- - наложка (при отриманні)
- - передплата
- - пром оплата
Звертайтеся з будь-яких питань товару на мій телефон, вайбер, або пишіть. Відповідаю оперативно!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cardeo |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Мужской |
| Форма | Wayfarer |
| Материал оправы | Пластмасса |
| Тип оправы | Ободковые |
| Тип линз по материалу | Стеклянные |
| Цвет линз | Черный |
| Цвет | Черный |
| Градиенты | Нет |
| Поляризация | Да |
| Фотохромные | Нет |
| Складная оправа | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина линзы | 51 мм |
| Высота линзы | 50 мм |
| Общая ширина | 145 мм |
| Длина заушника | 145 мм |
| Мост | 25 мм |
| Назначение | |
| Тип назначения | Солнцезащитные очки Wayfarer черные ПОЛЯРИЗАЦИОННЫЕ, Сонцезахисні окуляри палароід бренд чоловічі |
- Цена: 977 ₴











