
Окуляри жіночі cонцезахисні BALENCIAGA чорні, очки солнцезащитные женские брендовые баленсиага 2023
1 027 ₴
514 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 9236 (модель 22059)
Получите эти позиции бесплатно при покупке «Окуляри жіночі cонцезахисні BALENCIAGA чорні, очки солнцезащитные женские брендовые баленсиага 2023»
Окуляри жіночі cонцезахисні BALENCIAGA чорні, очки солнцезащитные женские брендовые баленсиага 2023
Стильні окуляри гарної якості. Добре, захищають від сонця.
ФУТЛЯР НЕ ВХОДИТЬ В КОМПЛЕКТ. Можете додатково замовити на сайті
https://kiwi-shop.com.ua/ 
Дуже стильні окуляри - в ТОПІ 2023. Надаійно захищають від сонця та надають гарного стилю вам.
Характеристики:
Розмір: ширина лінз - 51 мм
міст (ширина) - 20 мм
висота лінз – 40 мм
довжина дужки - 148 мм
ширина оправи - 139 мм
~ Матеріал оправи: пластик
~ Матеріал лінз: полікарбонат
~ Тип моделі: унісекс
~ УФ-захист: UV400 (100% захист від UVA, UVB та UVC випромінювання)
Великий асортимент кольорів та моделей ви можете знайти на нашому сайті: www.kiwi-shop.com.ua
Надсилання:
- - новою поштою;
- - укрпоштою
Оплата:
- - наложка (при отриманні)
- - передплата
- - пром оплата
Звертайтеся з будь-яких питань товару на мій телефон, вайбер, або пишіть. Відповідаю оперативно!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Balenciaga |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Женский |
| Форма | Овальная |
| Материал оправы | Пластмасса |
| Тип оправы | Ободковые |
| Тип линз по материалу | Поликарбонатные |
| Цвет линз | Черный |
| Цвет | Черный |
| Градиенты | Нет |
| Поляризация | Нет |
| Фотохромные | Нет |
| Категории и степень защиты линз | 2 |
| Складная оправа | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина линзы | 50 мм |
| Высота линзы | 40 мм |
| Общая ширина | 139 мм |
| Длина заушника | 143 мм |
| Мост | 25 мм |
| Назначение | |
| Тип назначения | Окуляри жіночі cонцезахисні BALENCIAGA чорні, очки солнцезащитные женские брендовые баленсиага 2023 |
- Цена: 514 ₴









