Новинка

Чорний футляр для окулярів на блискавці з карабіном, чохол для окулярів твердий з карабіном Case Solid
438 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9228
+380 (97) 555-02-14
viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Чорний футляр для окулярів на блискавці з карабіном, чохол для окулярів твердий з карабіном Case Solid
Жорсткий чорний футляр для окулярів на блискавці (16х8х6 см), чохол для окулярів на замочці чорний з карабіном
Чорний футляр для окулярів на блискавці
Характеристики:
Тип - Горизонтальний
Розмір – 16х8х6 см
Ступінь жорсткості - Середньої жорсткості
Форма - Класична
Спосіб закривання - Блискавка
Малюнок на корпусі - Так
Великий асортимент кольорів та моделей ви можете знайти на нашому сайті: www.kiwi-shop.com.ua
Надсилання: - новою поштою;
- укрпоштою
Оплата: - наложка (при отриманні)
- передоплата
Звертайтеся з будь-яких питань товару на мій телефон, вайбер, або пишіть. Відповідаю оперативно!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cardeo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Горизонтальный |
| Степень жесткости | Средней жесткости |
| Форма | Классическая |
| Материал | Пластмасса |
| Цвет | Черный |
| Способ закрывания | Молния |
| Рисунок на корпусе | Да |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 60 мм |
| Вес | 30 г |
| Назначение | |
| Тип назначения | Чорний футляр для окулярів на блискавці з карабіном, чохол для окулярів твердий з карабіном Case Solid |
Информация для заказа
- Цена: 438 ₴






