Топ продаж

Армійський тактичний годинник Swiss Army зелений, годинник військовий чоловічий кварцевий наручний military
832 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 2232
+380 (97) 555-02-14
viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Армійський тактичний годинник Swiss Army зелений, годинник військовий чоловічий кварцевий наручний military
Чоловічі годинники Swiss Army.
Тип: кварцовий
Матеріал ремінця: екологічний
Матеріал нейлон циферблата: нержавіюча сталь
Скло: мінеральне Колір циферблату: зелений
Колір ремінця: зелений
Ширина ремінця: 20 мм
Діаметр циферблата: 40 мм
Довжина ремінця: 230 мм
Харчування: довговічна батарея CR2106
Функції: відображення годин, хвилин, секунд.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Swiss Army |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Мужской |
| Состояние | Новое |
| Тип | Армейские |
| Материал | Пластмасса |
| Стекло | Минеральное |
| Цвет браслета/ремешка | Зеленый |
| Форма | Круглая |
| Цвет циферблата | Зеленый |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Источник питания | Батарейка |
| Формат времени | 12 часов |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Циферблат | Аналоговый (Стрелочный) |
| Индикация | Арабские цифры |
| Браслет/Ремешок | Тканевый |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 40 мм |
| Общая длина | 230 мм |
| Ширина ремешка | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Армійський тактичний годинник Swiss Army зелений, годинник військовий чоловічий кварцевий наручний military |
| Толщина | 10 |
| Диаметр | 40.0 |
Информация для заказа
- Цена: 832 ₴



