
Сонцезахисні окуляри з поляризацією Ray Ban Wayfarer - матова оправа, Окуляри Ray Ban Wayfarer поляризовані
856 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9023 (модель 2140)
Получите эти позиции бесплатно при покупке «Сонцезахисні окуляри з поляризацією Ray Ban Wayfarer - матова оправа, Окуляри Ray Ban Wayfarer поляризовані»
Сонцезахисні окуляри з поляризацією Ray Ban Wayfarer - матова оправа, Окуляри Ray Ban Wayfarer поляризовані
Стильні окуляри гарної якості. Добре, захищають від сонця.
Ці окуляри краще від звичайних сонячних окулярів тим, що вони мають поляризацію. Поляризація поглинає шкідливі промені ультрафіолету та інші гамма промені. При яскравому сонячному світлі добре захищають очі. У фото до лоту додано фото перевірки окулярів на поляризацію. На картині не видно машини - а в окулярах видно. У звичайних окулярах машину не побачите.
Характеристики:
Розмір: ширина лінз - 61 мм
міст (ширина) - 40 мм
висота лінз – 47 мм
довжина дужки - 135 мм
ширина оправи - 145 мм
~ Матеріал оправи: пластик
~ Матеріал лінз: полікарбонат
~ Тип моделі: унісекс
~ УФ-захист: UV400 (100% захист від UVA, UVB та UVC випромінювання)
Великий асортимент кольорів та моделей ви можете знайти на нашому сайті: www.kiwi-shop.com.ua
Надсилання: - новою поштою;
- укрупченою
- під час зустрічі у Чернівцях
Оплата: - накладка (при отриманні)
- передоплата
Звертайтеся з будь-яких питань товару на мій телефон, вайбер, або пишіть. Відповідаю оперативно!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ray Ban |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Форма | Wayfarer |
| Материал оправы | Пластмасса |
| Тип оправы | Ободковые |
| Тип линз по материалу | Поликарбонатные |
| Цвет линз | Черный |
| Цвет | Черный |
| Градиенты | Нет |
| Поляризация | Да |
| Фотохромные | Нет |
| Оптическое покрытие | Упрочняющее |
| Категории и степень защиты линз | 2 |
| Складная оправа | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина линзы | 60 мм |
| Высота линзы | 47 мм |
| Общая ширина | 145 мм |
| Длина заушника | 145 мм |
| Мост | 32 мм |
| Вес | 50 г |
| Назначение | |
| Тип назначения | Сонцезахисні окуляри з поляризацією Ray Ban Wayfarer - матова оправа, Окуляри Ray Ban Wayfarer поляризовані |
- Цена: 856 ₴








