
Зарядний пристрій Baseus Compact Quick Charger 30W 2xUSB-A/USB-C Black, блок швидка зарядка 30 ват на 3 виходи
1 226 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3735
Зарядний пристрій Baseus Compact Quick Charger 30W 2xUSB-A/USB-C Black, блок швидка зарядка 30 ват на 3 виходи
Компактний адаптер для швидкого заряджання Baseus Compact Quick Charger має потужність 30 Вт і три порти (Type-C, два USB-
A), підтримує численні протоколи сучасних технологій швидкої зарядки: PD 3.0, QC 3.0, Apple 2.4, BC 1.2.
Внутрішній контролер Baseus Compact контролює показники струму для підключеного пристрою (це дозволяє заряджати навіть малопотужні гаджети) та розподіляє потужність щодо роз'ємів, а саме 30 Вт на Type-C, 18 ВТ на один із USB-A, при задіянні двох або всіх портів одночасно загальна потужність не перевищує 15 Вт.
Використання високоякісних компонентів дозволяє підвищити енергоефективність аксесуара та утримувати температуру в нижчому діапазоні (порівняно з іншими моделями) без перегріву.
Baseus Compact може працювати від напруги в діапазоні 100-240 В, з гарантованим захистом пристрою від перевищення сили струму, напруги, потужності, короткого замикання, перезарядки, перегріву.
В комплект поставки Baseus Compact CCXJ-E01 входить адаптер для швидкого заряджання Type-C USB без додаткових аксесуарів.
Технічні характеристики:
- Потужність Type-C: 30 Вт
- Потужність USB-A: 18 Вт
- Потужність Type-C+USB-A: 15 Вт
- Потужність Type-C+USB-A+USB-A: 15 Вт
- Вхідний струм: 110-240 В, 0.8 А
- Матеріал: пластик
- Розміри: 89×46×28 мм
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Количество USB-портов | 2 |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Вид | Адаптер |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Напряжение питания | 220 В |
| Тип | Сетевой |
| Производитель | Baseus |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Выходное напряжение (output) | 28 В |
| Быстрая зарядка | Да |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 30 Вт |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Назначение | Универсальное |
| Выходная мощность | 30 Вт |
| Назначение | |
| Тип назначения | Зарядний пристрій Baseus Compact Quick Charger 30W 2xUSB-A/USB-C Black, блок швидка зарядка 30 ват на 3 виходи |
- Цена: 1 226 ₴







