Новинка

Мережевий зарядний пристрій 18W Borofone BA21A Long journey QC3.0 1USB/3A + кабель Type-C, быстрая зарядка 18W
790 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3732
+380 (97) 555-02-14
viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мережевий зарядний пристрій 18W Borofone BA21A Long journey QC3.0 1USB/3A + кабель Type-C, быстрая зарядка 18W
-
виробник – Borofone;
- матеріал – пластик;
- тип – мережеве ЗП;
- вхід - 100-240 В змінного струму, 50/60 Гц, 0,5 А;
- вихід - 3,6-6,5 В/3 А, 6,6-9 В/2 А, 9,1-12 В/1,5 А, 18 Вт;
- розміри - 87 х 41 х 26 мм;
- вага – 40 г;
- кабель у комплекті – USB to MicroUSB;
- довжина кабелю – 1м.
особливості:
- універсальний варіант для будь-якого гаджета;
- підтримка швидкого заряджання QC3.0/QC2.0;
- захист від короткого замикання;
- інтелектуальна ідентифікаційна мікросхема;
- сумісність із більш ніж 99% цифрових пристроїв із зарядкою через USB;
- вилка європейського зразка;
- практичний розмір;
- Зручно, що відразу в комплекті йде зарядний кабель.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Быстрая зарядка | Да |
| Мощность | 18 Вт |
| Цвет | Белый |
| Назначение | Для телефона |
| Напряжение питания | 220 В |
| Количество USB-портов | 1 |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Вид | Зарядное устройство |
| Состояние | Новое |
| Выходная мощность | 18 Вт |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Назначение | |
| Тип назначения | Мережевий зарядний пристрій 18W Borofone BA21A Long journey QC3.0 1USB/3A + кабель Type-C, быстрая зарядка 18W |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип разъема | Type C |
Информация для заказа
- Цена: 790 ₴








