Новинка

Power Bank Hoco Q11 Expressar 10000mAh с беспроводной зарядкой Mag Safe, повербанк 20W/2A 10000mAh
3 556 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: д 3971
+380 (97) 555-02-14
viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Power Bank Hoco Q11 Expressar 10000mAh с беспроводной зарядкой Mag Safe, повербанк 20W/2A 10000mAh
Hoco Q11 є портативним зовнішнім акумулятором високої ємності, який підтримує бездротовий тип підзарядки Qi. Крім того, ця модель має підтримку магнітного кріплення MagSafe.
Зовнішній акумулятор із функцією бездротової зарядки Hoco Q11 виконаний із міцного пластику та має гладку поверхню. Зручно розташовані роз'єми дозволяють без будь-яких труднощів задіяти їх одночасно. Верхня частина пристрою має вбудовані котушки для бездротової зарядки смартфонів із підтримкою Qi. Цей аксесуар легко впорається із зарядкою iPhone, Apple Watch і Airpods за бездротовим стандартом Qi.
Hoco Q11 має ємність в 1000 мАг, завдяки чому повного заряду вистачить, щоб зарядити кілька смартфонів.
Особливості:
- Світлодіодний індикатор стану батареї активується натисканням кнопки.
- Вихід для бездротової зарядки підтримує мобільний телефон/навушники/годинник (для Apple Watch 1-7, SE).
Мультизахисна система безпеки, захист від:
- Надмірної напруги на вході
- Надмірної напруги на виході
- Короткого замикання
- Неправильне використання роз'ємів
- Перегріву
- Перезарядження
Характеристики:
- Місткість: 10000mAh 38.5Wh. Номінальна ємність: 5700mAh.
- Вхід: Type-C – 18W (для QC, FCP, AFC).
- Вихід: Type-C – 20W (для PD, QC, FCP, AFC).
- Вихід бездротової зарядки – 2.5W/5W/7.5W/10W/15W (бездротовий вихід для MgS 7.5W).
- Загальний вихід – 5V/2A.
- Індикатор: індикатор LED.
- Матеріал: PC + ABS вогнетривкий корпус + літій-полімерна батарея.
- Розмір: 95*67*21мм.
- Вага: 200г.
Комплектація:
- Зовнішній акумулятор – 1 шт.
- Кабель Type-c – 1 шт.
- Інструкція на англ./кит мовами-1 шт
- Фірмова упаковка
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 200 г |
| Высота | 95 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Длина | 95 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Hoco |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Беспроводная зарядка, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Выходной ток | 2000 мА |
| Входное напряжение | 220 В |
| Назначение | |
| Тип назначения | Power Bank Hoco Q11 Expressar 10000mAh с беспроводной зарядкой Mag Safe, повербанк 20W/2A 10000mAh |
| Пользовательские характеристики | |
| Разъемы | Type-C |
Информация для заказа
- Цена: 3 556 ₴









