Новинка

Повербанк Power bank на 30000mAh Borofone BJ18A чорний, павербанк на 30000mAh Micro-USB/Type-C/2xUSB
3 512 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: д 3972
+380 (97) 555-02-14
viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Повербанк Power bank на 30000mAh Borofone BJ18A чорний, павербанк на 30000mAh Micro-USB/Type-C/2xUSB
Портативний зарядний Power Bank BOROFONE BJ18A Coolmy 30000 mAh - це пристрій, який забезпечує безперебійну роботу будь-якого мобільного пристрою або планшета.
Завдяки своїй компактності зовнішній акумулятор легко поміститься, в сумці або портфелі не займаючи багато місця, і в потрібний момент завжди буде під рукою.
Power Bank BOROFONE BJ18 Coolmy досить потужний і надійний, що гарантує повноцінну зарядку планшета, смартфона, плеєра, фотоапарата або будь-якої іншої техніки, сумісної за характеристиками з портативним зарядним пристроєм.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 585 г |
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Длина | 137 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Hoco |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Фонарик, Индикатор уровня заряда, LED лампа |
| Разъемы | micro USB |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Выходной ток | 2000 мА |
| Назначение | |
| Тип назначения | Повербанк Power bank на 30000mAh Borofone BJ18A чорний, павербанк на 30000mAh Micro-USB/Type-C/2xUSB |
Информация для заказа
- Цена: 3 512 ₴






