Новинка

Повербанк Power bank на 30000mAh Hoco J91B чорний, павербанк Hoco на 30000mAh Micro-USB/Type-C/2xUSB
2 985 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: С 3970
+380 (97) 555-02-14
viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Повербанк Power bank на 30000mAh Hoco J91B чорний, павербанк Hoco на 30000mAh Micro-USB/Type-C/2xUSB
Hoco J91B - павербанк ємністю 30000 мАг і світлодіодним індикатором.
Особливості:
1. Місткість: 30000 мАг 111 Втч. Номінальна ємність: 17700 мАг.
2. Вхід: Micro-USB/Type-C – 5В/2А.
3. Вихід: USB 1/2 – 5В/2,1А. Загальний вихід: 5 В/2,1 А.
4. Індикатор: світлодіодний індикатор.
5. Матеріал: АБС-пластик + вогнестійкий корпус ПК + літій-полімерний акумулятор.
6. Розміри: 137 * 68 * 40 мм. Вага: 585 гр.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 585 г |
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Длина | 137 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Hoco |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Разъемы | micro USB |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Выходной ток | 2000 мА |
| Назначение | |
| Тип назначения | Повербанк Power bank на 30000mAh Hoco J91B чорний, павербанк Hoco на 30000mAh Micro-USB/Type-C/2xUSB |
Информация для заказа
- Цена: 2 985 ₴





