
Павербанк з швидкою зарядкою на 10000 mAh Hoco J81, Power Bank Hoco J52 10000 mAh 22 W черный быстрая зарядка
2 155 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: д 3964
Павербанк з швидкою зарядкою на 10000 mAh Hoco J81, Power Bank Hoco J52 10000 mAh 22 W черный быстрая зарядка
УМБ зарядний Power Bank HOCO J81 Fast Way з дисплеєм - це компактний портативний зарядний пристрій ємністю 10000 мАч створений за передовими технологіями.
Power Bank виготовлений із якісних, вогнестійких матеріалів. На корпусі розташований світлодіодний цифровий дисплей, який показує рівень залишкової енергії.
Пристрій має 2 вхідні роз'єми micro USB та Type-C. Для зарядки мобільних пристроїв передбачено 2 USB та 1 Type-C виходи. Також портативна батарея підтримує швидку зарядку через порт Type-C за протоколом Power Delivery (PD).
Характеристики:
Вид: повербанк;
Призначення: для ноутбуків, для телефонів, для планшетів;
Місткість батареї: 10000 мАг;
Вхід: micro USB 18 Вт, Тype-С 18 Вт;
Вихід: USB 22.5 Вт, Тype-C PD 20 Вт;
Індикація: дисплей;
Дисплей: світлодіодний цифровий;
Матеріал: ABS+PC;
Акумулятор: літій-полімерний;
Розмір: 141х68х17 мм;
Вага: 238 г;
Колір чорний.
Комплектація: Пристрій Power Bank; Кабель USB
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 238 г |
| Высота | 17 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Длина | 141 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Hoco |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Разъемы | micro USB |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Выходной ток | 3000 мА |
| Входное напряжение | 220 В |
| Назначение | |
| Тип назначения | Павербанк з швидкою зарядкою на 10000 mAh Hoco J81, Power Bank Hoco J52 10000 mAh 22 W черный быстрая зарядка |
- Цена: 2 155 ₴





