
Павербанк на 10000 mAh Hoco J55, Power Bank Hoco J55 Neoteric Mobile, умб портативная батарея 10000 мач
1 624 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: д 3963 С
Павербанк на 10000 mAh Hoco J55, Power Bank Hoco J55 Neoteric Mobile, умб портативная батарея 10000 мач
Power Bank Hoco J55 Neoteric Mobile – компактний пристрій невеликої товщини, ергономічно в поєднанні з мобільним телефоном. Ємність повербанка становить 10000 mAh, сила струму – 2 А. Аксесуар підтримує технологію Adaptive Fast Charging. Електронна система безпеки захищає батарею від різких перепадів напруги, короткого замикання і перегріву. Пристрій зручно у використанні важить всього 227 грам, виготовлений з надійного, високоякісного пластику корпус реалізований з оригінально виконаною, приємною на дотик поверхнею. Модель пропонується в декількох колірних рішеннях. Всі функціональні елементи аксесуара розташовані в одному з торців повербанка, і представлені двома універсальними USB портами, роз'ємами Type-C і Micro-USB, кнопкою з вбудованим світлодіодним індикатором, що відображає рівень поточного залишку заряду. В комплект входить кабель Micro-USB.
Портативний акумулятор 10000 mAh Hoco J55 Neoteric - тонкий (15мм), легкий та компактний. Поверхня має приємну текстуру, індикатори LED вбудовані у кнопку в торці корпусу. Одночасне заряджання 2х пристроїв сумарним струмом до 2 ампера. Висока якість виробництва та дизайну. У комплекті є кабель microUSB. Заряджається від Type-C та microUSB. Один із найкращих варіантів за ціною / якістю / зручністю.
Бренд – Hoco
Тип – літій полімерний зовнішній акумулятор
Матеріал - ABC пластик + вогнетривкий полікарбонат
Розміри – 134х68х15 мм
Вага – 210 г
Сумісність – універсальна
Місткість – 10000 мАг
Вхід MicroUSB/Type-C – DC5V/2A
Вихід USB 1/2 - DC5V/2A (Max)
особливості:
можливість заряджати 2 девайси одночасно
LED індикатори, що відображають рівень заряду акумулятора (активація кнопкою)
Комплектація:
1 х фірмова упаковка
1 х інструкція користувача
1 х кабель
Міцна, зносостійка конструкція
Стійкий до потертостей корпус
Приємна на дотик поверхня
Акумулятор дуже легкий та зручний при транспортуванні
Поміщається в будь-яку сумку або навіть кишеню
Швидко та якісно заряджає будь-який портативний пристрій
Вбудована система захисту від:
перенапруги на вході та виході;
перегріву та перепадів напруги;
короткого замикання;
перезарядки та повного розряду
Дозволяє підживлювати відразу 2 пристрої
Вбудовані LED індикатори, що відображають рівень заряду акумулятора
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 210 г |
| Высота | 15 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Длина | 134 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Hoco |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Разъемы | micro USB |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Выходной ток | 2000 мА |
| Назначение | |
| Тип назначения | Павербанк на 10000 mAh Hoco J55, Power Bank Hoco J55 Neoteric Mobile, умб портативная батарея 10000 мач |
- Цена: 1 624 ₴






