
Павербанк на 10000 mAh Hoco J52, Power Bank Hoco J52 10000 mAh чорний, умб портативная батарея 10000 мач
1 712 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: д 3962
Павербанк на 10000 mAh Hoco J52, Power Bank Hoco J52 10000 mAh чорний, умб портативная батарея 10000 мач
Носо J52 10000 mAh - високоємний зовнішній акумулятор, призначений для заряджання мобільних телефонів, планшетів, навушників, блютуз колонок та інших пристроїв. Оснащений світлодіодним індикатором заряду. Має полімерний акумулятор класу А+ із потужністю 37Wh.
Павербанк виготовлений з вогнестійкого полікарбонату та міцного ABS-пластику, які забезпечують ударостійкість та захист від пошкоджень. Поверхня корпусу має приємну антиковзну текстуру. Крім цього, павербанк оснащений захистом від короткого замикання, надмірної розрядки, стрибка напруги та перезаряджання.
Є 2 виходи USB для одночасного заряджання кількох пристроїв. Вбудований світлодіодний індикатор відображає залишкову ємність заряду та робочий статус (активується кнопкою). Зарядка самого павербанка забезпечується за допомогою портів Micro-USB та Type-C (короткий кабель із цим роз'ємом є в комплекті).
Павербанк має досить компактні розміри та невелику вагу.
Особливості:
- Місткість акумулятора: 10000 mAh, 3.7 V, 37 Wh
- Вхідні інтерфейси: Micro USB, Type-C
- Вхід: Micro-USB, Type-C: 5V-2A макс
- Кількість USB виходів: 2
- Максимальна потужність на виході 1, 2: DC5V/2A
- Елемент живлення: Акумулятор Li-Pol
- Матеріал корпусу: ABS пластик
- Розмір: 139 х 68 х 16мм.
- Вага: 219 гр.
- Сертифікація: CE, ROHS, FCC
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 219 г |
| Высота | 16 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Длина | 139 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Hoco |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Разъемы | micro USB |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Выходной ток | 2000 мА |
| Назначение | |
| Тип назначения | Павербанк на 10000 mAh Hoco J52, Power Bank Hoco J52 10000 mAh чорний, умб портативная батарея 10000 мач |
- Цена: 1 712 ₴






