
Power Bank на 30000mAh Hoco J62 Jove з настільною лампою, Зовнішній Акумулятор повербанк 30000 mah чорний хоко
3 815 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: д 3960
Power Bank на 30000mAh Hoco J62 Jove з настільною лампою, Зовнішній Акумулятор повербанк 30000 mah чорний хоко
J62 Jove Mobile Power Bank 30000mAh три виходи USB 2A зі світлодіодним індикатором і настільною лампою.
1. Ємність: 30000 маг. Номінальна ємність: 17700 маг.
2. Вхід: Micro-USB / Type-C - 5 В / 2 А макс.
3. Вихід: USB 1/2/3: DC5V / 2A макс. Загальна потужність: DC5V / 2A макс.
4. Матеріал: ABS + PC вогнестійкий матеріал.
5. Висока енергоефективність A + полімерна літієва батарея.
6. Розміри: 168 * 83 * 33 мм. Вага: 710 р.
7. 3 порти USB, білий світлодіодний індикатор показує рівень потужності (кнопка активації),
Натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом 3 секунд, щоб включити настільну лампу, двічі клацніть, щоб вимкнути настільну лампу.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 710 г |
| Высота | 33 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Длина | 168 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Hoco |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Фонарик, LED лампа |
| Разъемы | micro USB |
| Набор переходников | Нет |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Выходной ток | 2000 мА |
| Назначение | |
| Тип назначения | Power Bank на 30000mAh Hoco J62 Jove з настільною лампою, Зовнішній Акумулятор повербанк 30000 mah чорний хоко |
- Цена: 3 815 ₴






