
Оригинал повербанк Borofone BJ14A 10000 mAh Black, белый Power Bank 10000 мАч для телефона айфона
1 580 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: д 3958 C
Оригинал повербанк Borofone BJ14A 10000 mAh Black, белый Power Bank 10000 мАч для телефона айфона
УМБ портативне зарядне Power Bank BOROFONE BJ14A оснащене 3 роз'ємами, що дозволяє одночасно заряджати до 2 гаджетів. Підходить для підзарядки смартфонів, планшетів, навушників, розумного годинника, ігрових консолей та інших невеликих гаджетів.
LCD Display показує рівень заряду батареї, що залишився, щоб ви могли визначити, коли потрібно підзарядити її.
Портативний акумулятор має вбудований захист на 9 рівнях. Інтелектуальна система визначає тип підключеного пристрою та автоматично регулює силу струму. Таким чином, ваші гаджети захищені від перезарядки, надмірного нагрівання, високої напруги, короткого замикання та електромагнітного випромінювання.
Характеристики:
- Місткість: 10000мАч, 74Wh
- Номінальна ємність: 5900 mAh
- Вхід: USB-C/Micro-USB – 5V/2A
- Вихід: USB 1/2 – 5V/2A
- Загальний вихід: 5V/2A
- Індикатор: LED індикатор
- Матеріал: ABS + PC вогнетривка + літій-полімерна батарея
- Розмір: 143 х 68 х 28 мм
- Вага: 401 г
- Роз'єми: 2USB, Type-C
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 224 г |
| Высота | 17 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Длина | 143 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Borofone |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Набор переходников | Нет |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Выходной ток | 2000 мА |
| Назначение | |
| Тип назначения | Оригинал повербанк Borofone BJ14A 10000 mAh Black, белый Power Bank 10000 мАч для телефона айфона |
| Пользовательские характеристики | |
| Разъемы | USBx2, Type-C |
- Цена: 1 580 ₴





