
Зарядний Пристрій Hoco C94A PD20W Type-C to Lightning, швидка зарядка для айфона iphone, быстрая зарядка айфон
946 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3726
Зарядний Пристрій Hoco C94A PD20W Type-C to Lightning, швидка зарядка для айфона iphone, быстрая зарядка айфон
Мережевий зарядний пристрій Hoco C94A PD20W Type-C to Lightning – це оригінальна комбінація практичності, сучасних технологій та
привабливого дизайну. Незважаючи на те, що цей адаптер оснащений лише одним роз’ємом, він відрізняється своєю універсальністю, що дозволяє заряджати 99% моделей портативних гаджетів. Невеликі розміри та вага в поєднанні з приємною на дотик глянсовою поверхнею та заокругленими бічними гранями пристрою забезпечать користувачеві комфорт у повсякденній експлуатації, нададуть можливість із зручністю брати його з собою у поїздки. Надійно зібраний корпус аксесуара виготовлений з полікарбонату, що має надзвичайно міцність і стійкість до високих температур. На його нижньому торці знаходиться мережева вилка європейського стандарту, а у верхньому – роз’єм Type-C, максимальна потужність на виході якого становить 20Вт. Модель підтримує такі протоколи швидкого заряджання: PD20W, PPS, QC3.0, FCP та AFC. У комплект до адаптера входить кабель Type-C – Lightning, довжиною 1м.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | Apple Lightning |
| Выходная мощность | 20 Вт |
| Мощность | 20 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Быстрая зарядка | Да |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Назначение | |
| Тип назначения | Зарядний Пристрій Hoco C94A PD20W Type-C to Lightning, швидка зарядка для айфона iphone, быстрая зарядка айфон |
- Цена: 946 ₴









