
Багатофункціональний LED ліхтар Cclamp CL-01 із сонячною панеллю, СОНЯЧНА ЗАРЯДНА СИСТЕМА повербанк лампа
3 951 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: д 7153
Багатофункціональний LED ліхтар Cclamp CL-01 із сонячною панеллю, СОНЯЧНА ЗАРЯДНА СИСТЕМА повербанк лампа
Cclamp CL-01 - автономний та екологічний комплект для організації освітлення та підзарядки гаджета в умовах відсутності
електроенергії.
Основні характеристики:
- потужність ламп: 3 Вт;
- потужність ліхтаря: 5 Вт;
- час роботи: 10-20 год;
Світло та зарядка гаджетів де завгодно
Сонячна панель допоможе вам отримати джерело світла і зарядити ваші пристрої де б ви не знаходилися. Ви отримуєте автономне джерело енергії навіть за умови відключення централізованого електроживлення чи природі.
Ручний світлодіодний ліхтар та 3 лампочки стануть безпечною та екологічною альтернативою свічкам, коли немає подачі живлення в електромережі, а також на природі. А за допомогою універсального кабелю USB можна зарядити мобільний телефон, щоб залишатися на зв'язку.
Сонячна панель
- Потужність: 4 Вт
- Максимальна напруга: 6 В
- Мінімальний струм: 0,63 А
- Розміри: 270 х 155 х 13 мм
Світлодіодні лампи
- Потужність: 3 Вт
- Напруга: 3-6 В
- Кабель: 4 м
- Термін придатності: ≥5 років
- Кількість: 3 шт.
- Розміри: 60 мм х 85 мм
Компленктація:
- зарядний кабель 5 в 1
- ліхтар
- 3 лампи
- сонячна панель.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VI-Lamp |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 155 мм |
| Цвет | Черный |
| Мощность лампы | 4 Вт |
| Состояние | Новое |
| Режимы работы фонаря | Максимальный, Средний, Минимальный |
| Особенности фонаря | Зарядка для телефона |
| Тип заряда | USB, От сети, Солнечные батареи |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип фонаря | Ручной |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Время автономной работы | 15 час |
| Количество панелей | 1 шт. |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 270 мм |
| Назначение | |
| Тип назначения | Багатофункціональний LED ліхтар Cclamp CL-01 із сонячною панеллю, СОНЯЧНА ЗАРЯДНА СИСТЕМА повербанк лампа |
- Цена: 3 951 ₴









