
Зовнішній акумулятор Power Bank Hoco J86 40000mAh Micro/Type-C 22.5W, повербанк з ліхтариком 40000 mah чорний
6 497 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: д 3945
Зовнішній акумулятор Power Bank Hoco J86 40000mAh Micro/Type-C 22.5W, повербанк з ліхтариком 40000 mah чорний
Повербанк Hoco J86, портативний акумулятор, 40000mAh, вхід Micro-USB/Type-C 18W, вихід 2*USB 22.5W та Type-C PD 20W, LED
цифровий дисплей 1. Місткість: 40000mAh, 148Wh. 2. Вхід: Micro-USB – (для QC3.0/2.0, для FCP, для AFC), Type-C – 22.5W (для PD3.0/2.0, для QC3.0/2.0, для FCP, для AFC) . 3. Вихід: USB 1/2 – 22.5W (для QC3.0/2.0, для FCP/SCP, для AFC, для VOOC, для DASH), Type-C – 22.5W (для PD3.0/2.0, для QC3). 0/2.0, для FCP, для AFC). Загальний вихід – 5V/3A. 4. Дисплей: LED цифровий дисплей. Функція настільної лампи. 5. Матеріал: ABS + вогнетривка PC + літій-полімерна батарея. 6. Розмір: 148 * 68 * 52мм. Вага: 791г.
Наші переваги:
-
Вигідні умови покупки
-
Консультація профільного менеджера
-
Високоякісний товар
УМБ зарядний Power Bank HOCO J86 Powermaster - це портативний зарядний пристрій ємністю 40000 мАч створений за передовими технологіями.

Power Bank виготовлений із високоякісних, вогнестійких матеріалів. Зверху на корпусі розташований світлодіодний цифровий дисплей, що показує остаточну енергію. Збоку знаходиться кнопка керування вбудованою лампою. Вона створена спеціально для зручнішого використання пристрою. Ви зможете одночасно заряджати ваш гаджет і просто почитати у вечірній час.

Зарядне має 2 вхідні роз'єми micro USB та Type-C. Для зарядки мобільних пристроїв передбачено 2 USB та 1 Type-C виходи. Всі три порти мають швидку зарядку, підтримують PD/QC/SCP/FCP/AFC та інші протоколи.
Переваги даного Power Bank:
-
Дана модель має велику ємність - 40000 mAh і довгий період збереження заряду
-
Ємний заряд батареї який дозволить багато разів зарядити ваші гаджети
-
Наявність 3 USB портів для зарядки ваших гаджетів
-
Цифровий LED індикатор рівня заряду (активація кнопкою), ви можете перевірити рівень заряду в будь-який час
-
Багаторівневий захист від замикань і перегрівів забезпечує безпечну зарядку
-
Вогнетривкі матеріали з яких виготовлений PowerBank
-
Батарея: довговічна і енергоефективна A + полімерна батарея
-
Можливість заряджати Повербанк MicroUSB / Type-C
-
LED фонарик - настільна лампа (натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом 3 секунд, щоб включити настільну лампу, натисніть 2 рази, щоб вимкнути настільну лампу)
Характеристики:
-
Бренд: HOCO
-
Модель: J86
-
Ємність: 40000mAh
-
Тип акумулятора: Li-Pol
-
Вхід: Micro-USB / Type-C - 5V / 2A макс
-
Вихід: USB 1/2: DC5V / 5A макс.
-
Вихід: USB Type-C: DC5V / 2.4A PD макс.
-
Загальний вихід: DC5V / 3A макс
-
Матеріал виготовлення: ABS + PC вогнестійкий матеріал
-
Енергоефективна A + полімерна літієва батарея
-
Розміри: 148 * 68 * 52mm
-
Вага: 791г
В комплект входить:
-
Power Bank 40000 mAh
-
USB-кабель
-
Упаковка
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 791 г |
| Высота | 68 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Длина | 148 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Hoco |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 40000 мА/ч |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Фонарик, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Разъемы | micro USB |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Выходной ток | 3000 мА |
| Входное напряжение | 220 В |
| Назначение | |
| Тип назначения | Зовнішній акумулятор Power Bank Hoco J86 40000mAh Micro/Type-C 22.5W, повербанк з ліхтариком 40000 mah чорний |
- Цена: 6 497 ₴









