НовинкаПодарок

PowerBank Hoco New Joy J52A 20000mAh (2USB 2A) black, Зовнішній акумулятор Hoco J52A 20000mAh оригінал
1 896 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: д 3941 с
+380 (97) 555-02-14
viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 208 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «PowerBank Hoco New Joy J52A 20000mAh (2USB 2A) black, Зовнішній акумулятор Hoco J52A 20000mAh оригінал»
PowerBank Hoco New Joy J52A 20000mAh (2USB 2A) black, Зовнішній акумулятор Hoco J52A 20000mAh оригінал
Міцна, зносостійка конструкція
Стійкий до потертостей корпус
Приємна на дотик поверхня
Акумулятор дуже легкий і зручний при транспортуванні
Поміщається в будь-яку сумку або навіть кишеню
Швидко і якісно заряджає будь-який портативний пристрій
Вбудована система захисту від:
- перенапруги на вході і виході;
- перегріву і перепадів напруги;
- короткого замикання;
- перезарядки і повного розряду
Дозволяє підживлювати відразу 2 пристрої
Вбудовані LED індикатори, що відображають рівень заряду акумулятора
- Ємність: 20000mAh, 74Wh. Номінальна ємність: 11800mAh.
- Вхід: Micro-USB 5V/2A макс.
- Вихід: USB 1 / 2 5V/2A. Загальний вихід: 5V/2A макс.
- LED індикатор рівня заряду (активація кнопкою).
- Матеріал: полімер-літієва батарея класу A +, ABS + PC вогнетривкий.
- Розмір: 140 * 68 * 29мм. Вага: 393р.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 140 г |
| Высота | 69 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Длина | 393 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Hoco |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Разъемы | micro USB |
| Набор переходников | Нет |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Выходной ток | 2000 мА |
| Назначение | |
| Тип назначения | PowerBank Hoco New Joy J52A 20000mAh (2USB 2A) black, Зовнішній акумулятор Hoco J52A 20000mAh оригінал |
Информация для заказа
- Цена: 1 896 ₴







