
Зовнішній акумулятор повербанк Hoco J91A 20000mAh 2USB/Type-C 5W 2.1A Black, Power Bank 20000 хоко
2 120 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: д 3968 С
Зовнішній акумулятор повербанк Hoco J91A 20000mAh 2USB/Type-C 5W 2.1A Black, Power Bank 20000 хоко
Hoco J91A – зовнішній акумулятор, який не підведе у дорозі. У ньому зосереджена величезна ємність 20000 мАг. Такого запасу енергії
вистачить у середньому на 4–6 повних зарядів смартфона. З його допомогою ви зможете заряджати два пристрої одночасно. Сам повербанк заряджається будь-яким кабелем: USB-Type-C або micro-USB.
Стильний та міцний
Незважаючи на таку значну потужність, повербанк виконаний у компактних габаритах. Важить 403 г, а товщина всього 28 мм. Корпус виготовлений із міцних матеріалів: ABS-пластику та полікарбонату. Вони добре захищають Hoco J91A від ударів, дрібних механічних ушкоджень. Тому довго виглядає як новенький.
Величезний запас енергії
Місткість акумулятора, розміщеного всередині повербанку, - 20000 мАг. Цього вистачить, не тільки щоб заряджати телефон усі вихідні, а й на цілий тиждень, проведений поза цивілізацією. Для зарядки повербанку підходить практично будь-який кабель. Тому ви можете заряджати його дротом від телефону, незалежно від того, який у нього конектор: micro-USB, USB Type-C.
Універсальний
Наявність двох вихідних USB роз'ємів дозволяє заряджати одночасно до двох різних пристроїв. Якщо задіяні всі порти, то вихідна сила струму 2.1 А пропорційно ділитися між ними.
Індикатор заряду
Щоб дізнатися поточний рівень заряду, потрібно лише натиснути на кнопку. Повербанк відразу обчислить кількість енергії, що залишилася, і покаже це на led індикаторах.
Мультизахисна система безпеки:
- Температурний захист, що гарантує роботу літій-полімерних акумуляторів між безпечними значеннями,
- Захист від короткого замикання для запобігання пошкодженню батареї та пристрою,
- Скидання системи, щоб пристрій міг функціонувати у випадках, коли захист активний будь-яким чином,
- Захист вхідної напруги, який запобігає пошкодженню через надмірне збільшення вхідної напруги,
- Захист вихідної напруги, який контролює вихідну напругу в режимі реального часу для безпеки підключеного пристрою,
- Захист від неправильного підключення, який автоматично блокує систему у разі будь-якого неправильного підключення,
- Захист від сильного струму, який захищає систему від пошкодження сильноточного виходу,
- Захист від перезаряду та розряду від пошкодження системи у разі переповнення та розряду.
особливості:
- Дана модель має ємність 20000 mAh та тривалий період збереження заряду.
- Наявність 2 USB портів та для зарядки ваших гаджетів
- Павербанк можна зарядити через роз'єм Micro-USB/Type-C
- Світловий індикатор. Ви можете перевірити рівень заряду, що залишився, в будь-який час.
- Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку.
- Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
- Довговічна та енергоефективна A+ полімерна батарея
Характеристики:
- Місткість: 20000 мАг 74 Втч
- Номінальна ємність: 11800 мАг
- Вхід: Micro/Type-C: 5 В/2 А
- Вихід: USB-A 1/2: 5 В/2,1 А
- Загальний вихід: 5 В/2,1 А
- Дисплей: світлодіодний індикатор показує потужність
- Матеріал: АБС+ПК вогнестійкий корпус+літій-полімерний акумулятор
- Розмір: 136*68*28 мм
- Вага: 403 г
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 403 г |
| Высота | 136 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Длина | 28 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Hoco |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Разъемы | micro USB |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Выходной ток | 2000 мА |
| Назначение | |
| Тип назначения | Зовнішній акумулятор повербанк Hoco J91A 20000mAh 2USB/Type-C 5W 2.1A Black, Power Bank 20000 хоко |
- Цена: 2 120 ₴








