
Окуляри сонцезахисні з поляризацією Ray Ban Wayfarer чорні глянсова оправа, окуляри поларид polaroid глянсові
745 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9066
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні з поляризацією Ray Ban Wayfarer чорні глянсова оправа, окуляри поларид polaroid глянсові»
Окуляри сонцезахисні з поляризацією Ray Ban Wayfarer чорні глянсова оправа, окуляри поларид polaroid глянсові
Стильні окуляри гарної якості. Добре, захищають від сонця.
Ці окуляри краще від звичайних сонячних окулярів тим, що вони мають поляризацію. Поляризація поглинає шкідливі промені ультрафіолету та інші гами променя. За яскравого сонячного світла добре захищають очі. У фото до лотка додані фото перевірки окулярів на поляризацію. На картині не видно машину — а в окулярах видно. У звичайних окулярах машину не побачите.
Поляризація це додатковий фільтр на лінзах, яка захищає від прямих і бічних сонячних сліпучих відблисків, які утворюються від дзеркальних поверхонь предметів: від води, асфальту, відбиття машин тощо. Завдяки поляризаційному фільтра поліпшується видимість і контрастність образів. Окуляри з такими властивостями найкраще використовувати під час водіння авто, на морі, за яскравого сонця тощо.
Характеристики:
Розмір: ширина лінз — 61 мм
міст (ширина) — 40 мм
висота лінз — 47 мм
довжина дужки — 135 мм
ширина оправи — 145 мм
~ Матеріал оправи: пластик
~ Матеріал лінз: полікарбонат
~ Тип моделі: унісекс
~ УФ-захист: UV400 (100% захист від UVA, UVB і UVC випромінювання)
Великий асортимент кольорів і моделей ви можете знайти на нашому сайті: www.kiwi-shop.com.ua
Відсилання: - новою поштою;
- кріплень
- у разі зустрічі в Чорновцях
Оплата: - накладка (у разі отримання)
- предоплата
Звертайтеся з будь-яких питань товару на телефон, вайбер, або пишіть. Відповідає оперативно!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray Ban |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 2 |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Висота лінзи | 47 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 32 мм |
| Вага | 35 г |
| Призначення | |
| Тип призначення | Окуляри сонцезахисні з поляризацією Ray Ban Wayfarer чорні глянсова оправа, окуляри полароїд polaroid глянцеві |
- Ціна: 745 ₴











