
Сонцезахисні окуляри чоловічі Matrixx з поляризацією чорні, окуляри чорні Palaroid матрикс від сонця для чоловіків
613 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9120
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сонцезахисні окуляри чоловічі Matrixx з поляризацією чорні, окуляри чорні Palaroid матрикс від сонця для чоловіків»
Сонцезахисні окуляри чоловічі Matrixx з поляризацією чорні, окуляри чорні Palaroid матрикс від сонця для чоловіків
Більше окулярів можете подивитися в каталозі 

Ці окуляри краще від звичайних сонячних окулярів тим, що вони мають поляризацію. Поляризація поглинає шкідливі промені
ультрафіолету та інші гами променя. За яскравого сонячного світла добре захищають очі. У фото до лотка додані фото перевірки окулярів на поляризацію. На картині не видно машину — а в окулярах видно. У звичайних окулярах машину не побачите.
ФОТО ПРИВЕРКИ ПОЛЯРИЦАЦІЇ НА ІННИЙ МОДЕЛІ ПОКАЗНО.
Характеристики:
Розмір: ширина лінз — 47 мм
міст (ширина) — 25 мм
висота лінз — 60 мм
довжина дужки — 143 мм
ширина оправи — 146 мм
~ Матеріал оправи: пластик
~ Матеріал лінз: полікарбонат
~ Тип моделі: унісекс
~ УФ-захист: UV400 (100% захист від UVA, UVB і UVC випромінювання)
Великий асортимент кольорів і моделей ви можете знайти на нашому сайті:
www.kiwi-shop.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matrix |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 2 |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 47 мм |
| Висота лінзи | 60 мм |
| Загальна ширина | 146 мм |
| Довжина завушника | 143 мм |
| Міст | 25 мм |
| Призначення | |
| Тип призначення | Сонцезахисні окуляри чоловічі Matrixx з поляризацією чорні, чорні окуляри Palaroid матрикс від сонця для чоловіків |
- Ціна: 613 ₴










