Новинка

Зарядное устройство СЗУ HOCO C39A С ДИСПЛЕЕМ (2USB 2.4A 12W) black, зарядний пристрій на 2 юсб
230 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3647
+380 (97) 555-02-14
viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Зарядное устройство СЗУ HOCO C39A С ДИСПЛЕЕМ (2USB 2.4A 12W) black, зарядний пристрій на 2 юсб
1. Вхід: AC100-240V, 50 / 60Hz.
2. Вихід: USB 1/2: DC5V / 2.4A. Загальний вихід DC5V / 2.4A / 12W.
3. Європейський стандартний штифт.
4. З цифровим світлодіодним дисплеєм, в реальному часі відображається вихідна напруга, вихідний струм.
5. Вогнезахисний матеріал PC, довговічний.
6. Подвійний вихід USB, захист від декількох ланцюгів, сумісний з більш ніж 99% зарядним цифровим обладнанням USB.
7. Довжина * ширина * висота: 85 * 44 * 26 мм. Вага: 44 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Универсальное |
| Цвет | Черный |
| Номинальная сила тока | 2.4 А |
| Мощность | 12 Вт |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Адаптер |
| Тип разъема | USB |
| Количество USB-портов | 2 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Выходная мощность | 12 Вт |
| Выходное напряжение (output) | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Назначение | |
| Тип назначения | Зарядное устройство СЗУ HOCO C39A С ДИСПЛЕЕМ (2USB 2.4A 12W) black, зарядний пристрій на 2 юсб |
Информация для заказа
- Цена: 230 ₴






